O Nas


ITSoftKom jest dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych zarówno dla dużych, średnich oraz małych przedsiębiorstw jak również osób prywatnych.

Jesteśmy zespołem konsultantów, którzy są gotowi służyć fachową poradą lub przedstawić rozwiązania w zagadnieniach Państwa nurtujących, związanych z infrastrukturą informatyczną oraz problematyką funkcjonowania Waszego przedsiębiorstwa.

Praca w największych korporacjach działających na terenie polski, uczestnictwo w największych projektach wdrożeniowych realizowanych w naszym kraju, pozwoliło nam ugruntować nabytą wiedzę i doświadczenie tak, aby kompetentnie służyć fachowym doradztwem oraz solidnie i kompleksowo realizować prace zlecone nam w Państwa przedsiębiorstwie.

Jesteśmy gotowi udzielić Państwu rzetelnej i uczciwej pomocy nie tylko w problemach i tematach przedstawionych przez Państwa, ale również aspektach powiązanych, mających pośredni lub bezpośredni wpływ na optymalną i prawidłową funkcjonalność danego zagadnienia.

Gwarantujemy optymalne rozwiązania zapewniające minimalizację kosztów projektów i zadań realizowanych u Naszych Klientów. Dzięki bogatemu doświadczeniu we wdrażaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych, zapewniamy wysoki poziom obsługi.